Svoboda v Kristu

Titulka průvodce Svoboda v KristuOd roku 2021 jsme do nabídky našich kurzů zařadil tento skvělý desetitýdenní učednický kurz určený pro křesťany, který nejen proměňuje životy, ale mnohým také poskytuje nový pohled na křesťanský život. 

Obsah kurzu:

Kurz zahrnuje např. tato témata:

  • Jako křesťané jsme v Kristu nová, proměněná stvoření
  • Proč můžeme vstoupit směle a beze strachu do Boží přítomnosti, kdykoli chceme
  • Proč nic, co děláme, nemůže Boha přimět k tomu, aby nás miloval více nebo méně
  • Jak řešit dopady i těch nejhlubších problémů z minulosti
  • Jak se vypořádat s opakujícími se vzorci hříšného chování
  • Pochopit, jaký je Boží záměr pro váš život (nemusí to být, co si myslíte!)

O kurzu

Kurz pochází od organizace Freedom in Christ Ministries, kterou v roce 1989 založil a 23 let vedl významný křesťanský autor a pastorační pracovník Neil T. Anderson. Mezi jeho nejznámější knihy patří Vysvobození z pout a Vítězství nad temnotou.

Kurz Svoboda v Kristu vytvořil Anderson na základě těchto knih spolu se Stevem Gossem v roce 2004. Kurz si získal mezinárodní věhlas, byl přeložen do více než 25 jazyků.

U nás kurz probíhá samostudiem průvodce účastníka a následným sdílením v rámci hromadného whatsappového videohovoru. Paralelně s tím probíhá individuální pokání s využitím příručky Kroky ke svobodě v Kristu. Obě publikace je třeba před kurzem zakoupit.

V případě zájmu o kurz nás neváhejte kontaktovat.

Více informací na www.svobodavkristu.cz.